Zásahové automobily

Přestavby dopravních automobilů na hasičské speciály

 

Máme dlouholetou praxi v návrhu a montáži přestaveb různých dopravních prostředků na hasičské speciály (OA, DA, TA do 7,5 t) a automobily se speciálním zaměřením (zavlažovací vozy, prostředky pro rychlé nasazení a jiná speciální vozidla). Pro stávající vozidla poskytujeme pravidelný servis vybavení i individuální dostavby a rozšíření.

Nejčastěji montovaným doplňkem v automobilech jsou plnovýsuvné pojezdy s vysokou nosností, které významně usnadní a urychlí přístup k vybavení. S ohledem na maximální bezpečnost posádky ve vozidle vyrábíme také individuální úložné prvky do automobilů.

K automobilu Vám přestavíme také specializované přívěsy a kontejnery. Asi nejznámnějšími jsou přívěsy s vlastní nádrží (od 200 litrů) a vysokotlakým čerpadlem RAPID pro rychlý zásah.

 Produktová řada


Úprava vozidla DVS AVIA - náhled

Úprava vozidla DVS AVIA

Úprava vozidla pro prvotní zásah s vestavnou nádrží a VHZ RAPID

Zobrazit
DA- L1Z- FORD TRANZIT 4x2 (verze L2H2) - náhled

DA- L1Z- FORD TRANZIT 4x2 (verze L2H2)

DA- L1Z FORD TRANZIT 4x2 - verze L2H2 určen pro přepravu jednotky PO s úložným prostorem pro upevnění požárního příslušenství

Zobrazit
DA- L1Z GAZ-GAZELA model 27057 K1 - náhled

DA- L1Z GAZ-GAZELA model 27057 K1

Pevný ocelový rám a tuhé nápravy předurčují vozidlo pro velké zatížení při jízdě v těžkém terénu.

Zobrazit
Speciální přívěsy pro různé typy hašení - náhled

Speciální přívěsy pro různé typy hašení

Speciální jednoosé i dvouosé přívěsy s vestavbou pro různé typy hašení

Zobrazit
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace